İngilizce Mania

İngilizce Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İngilizce Mania uygulamasıyla İngilizce sınavlarında karşınıza çıkabilecek kelimelerin anlamlarına yönelik sorular sunuluyor.

İngilizce Mania uygulamasında, İngilizce sınavlarında en çok sorulan kelimelerin anlamını öğrenebileceğiniz soruları Android cihazlarınızdan çözebilirsiniz.

YDS, IELTS ve TOEFL sınavlarında en çok sorulan kelimeleri öğrenebilmeniz için hazırlanan İngilizce Mania oyununda, hızlı bir şekilde çözebileceğiniz binlerce soruya ulaşabilirsiniz. Soruları yarışma şeklinde çözebileceğiniz İngilizce Mania uygulamasında, her oturumda 10 adet soru soruluyor. Sorularda kullanabileceğiniz çift cevap, iki seçeneği silme, oturum süresi uzatma ve doğru cevabı görme gibi jokerleri de oyun içerisindeki paranızla satın alabiliyorsunuz.

Her oturumu tamamladıktan sonra performansınızı değerlendiren ve diğer kullanıcılarla birlikte sizi de sıralamaya sokan İngilizce Mania uygulamasında, başarı istatistiklerinizi de inceleyebiliyorsunuz. Yarışma oturumlarına girebilmek için gereken kalpleri almak için görevleri tamamlayabileceğiniz ve sınavlara eğlenceli bir şekilde hazırlanabileceğiniz İngilizce Mania uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.