İngilizce Öğreniyorum

İngilizce Öğreniyorum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İngilizce Öğreniyorum, Android telefon ve tabletleri üzerinde İngilizce çalışmak ve pratik yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen yararlı bir eğitim uygulaması.

İngilizce Öğreniyorum, İngilizce kelime ve cümle bilginizi geliştirerek hem İngilizce öğrenebileceğiniz hem de varolan İngilizce bilginizi geliştirebileceğiniz oldukça yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Uygulama içerisinde bulunan 6000 adet farklı kelime ve 6000 adet cümle sayesinde düzenli pratik yapıp, İngilizcenizi daha iyi bir seviyeye çıkarabiliyorsunuz. Elbette uygulama tek başına İngilizce'yi tamamen öğrenmenizi sağlamaz fakat sizin ihtiyacınız varsa yararı olacağını düşünüyorum.

Her gün farklı bir İngilizce kelime öğrenmenizi sağlayan uygulama böylelikle İngilizce kelime dağarcığınızın genişlemesini sağlıyor. Kelime ve cümleler dışında boşluk doldurma ve doğru yanlış testleri ile farklı ve eğlenceli yntemler ile İngilizce çalışmanızı sağlayan uygulamanın arayüzü kullanımı kolay ve şık. Fakat tasarım olarak biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum.

Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için ekranın alt kısmında rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş reklamlar bulunuyor. Yeterli pratik ve çalışma yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranı üzerindeki İngilizce sınavına girerek kendi öğrendiğiklerinizi sınayabiliyorsunuz. Böylece göstermiş olduğunuz gelişimi görebiliyorsunuz. Eğer yeterli çalışma yapamadıysanız, aynı yerleri tekrar çalışmanız gerekiyor.

Uyglamanın şüphesiz en iyi özelliklerinden bir tanesi ise Türkçe - İngilizce çeviri yapabiliyor olmanız. Fakat çeviri özelliğini kullanabilmek için Android cihazınızın internete bağlı olması gerekiyor. Çevirileri online olarak gerçekleştiren uygulamayı ücretsiz olarak indirip kesinlikle kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR