InkPad Notepad 2.4.7 (Android)

InkPad Notepad

InkPad Notepad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InkPad Notepad eğer mobil bir not alma uygulaması arıyorsanız ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılıyor.

InkPad Notepad kullanıcıların not tutma ihtiyaçları için oldukça pratik bir çözüm sunan bir mobil not alma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir not alma uygulaması olan InkPad Notepad ile not tutmak için kalem kağıt bulma derdinden kurtuluyorsunuz. Yanınızda taşıyabileceğiniz bir dijital not defteri olan InkPad Notepad sayesinde önemli notlarınızı cep telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla kaydedebiliyorsunuz.

Oldukça kullanıcı dostu, anlaşılır ve şık bir arayüze sahip olan InkPad Notepad notlarınızı mobil cihazlarınıza kaydedebilmenin yanında bu notlara internet üzerinden erişmenize de imkan veriyor. Bu sayede notlarınızı internet tarayıcılarınızı kullanarak görüntüleyebiliyor ve bilgisayarınızı kullanarak düzenleyebiliyorsunuz. Notlarınıza bilgisayarınız üzerinden erişmek için www.InkpadNotepad.com adresini ziyaret edebilirsiniz ve Google hesabınızı kullanarak notlarınızı görüntüleyebilirsiniz. 

InkPad Notepad ile standart yapılacaklar listesi hazırlayabilmenin yanında alışveriş listeleri de hazırlayabilirsiniz. Uygulama ile hazırladığınız notlar otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu notları sonradan düzenleyebilmeniz ve içeriğini değiştirebilmeniz de mümkün. Uygulama içerisinden arama yapabilir ve aradığınız notlara kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz notları e-posta, SMS ve benzeri yollarla paylaşabilmeniz de mümkün. Bu yöntemi kullanarak notlarınızı e-posta adresinizde de yedekleyebilirsiniz.

YORUMLAR