Inside Job

Inside Job
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inside Job, kendine özgü oyun yapısı ve oynanışı ile bulmaca kategorisine eklenen müthiş ve eğlenceli Android oyunlarından bir tanesidir.

Inside Job, henüz çok yeni olmasına rağmen geleceği parlak olan bir oyun diyebilirim. Farklı bir bulmaca deneyimi yaşamak isteyen Android telefon ve tablet sahiplerinin bu oyunu kesinlikle denemesini tavsiye ederim.

Farklı bölümler üzerindeki amacınız, gündüz vakti yerleştireceğiniz ışıklar sayesinde gece karanlığında sokakaların girişlerinden çıkışlarına kadar güvenli bir şekilde yürüyebilmek. Bunun için ışıklandırmayı çok iyi yapmanız gerekiyor. Tabi çok iyi yapabilmek için de düşünmeniz lazım. Dikkatli olmanız gereken bulmaca oyununda düşünürken eğlenmenin keyfini yaşayabiliyorsunuz.

İlk 12 bölümü ücretsiz olarak sunulan Inside Job'da, toplam 30 bölüm bulunuyor. 12 bölüm bittikten sonra keyif aldıysanız oyun içi satın alma işlemi yaparak bölümleri oynamaya devam edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile yarışırken amacınız bölümleri olabildiğince hızlı geçmek olmalı. Aksi halde onların alacağı puanlar sizi geçecektir.

Bulmaca oyunları oynarken eğleniyorsanız ve her zaman yeni bulmaca oyunları denemekten keyif alıyorsanız Inside Job'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR