Insta Download

Insta Download
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insta Download mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Instagram resim ve video indirme uygulamasıdır

Insta Download eğer Instagram üzerinde beğendiğiniz resimleri ve videoları kaydedememekten şikayetçiyseniz hoşunza gidebilecek bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Insta Download kullanıcılara temel olarka Intagram fotoğraf indirme ve Instagram video indirme konularında yardımcı olmakta. Normamlde Instagram üzerinde yer alan fotoğraf ve videoların bağlantılarını kopyalayıp paylaşabiliyoruz; fakat bu fotoğraf ve videoları kaydedebilmemiz mümkün olmuyor. İşte Insta Download bu soruna pratik bir çözüm getiriyor.

Insta Download, Instagram üzerinden kopyalayacağınız fotoğraf veya video bağlantılarını kopyalayıp uygulama içerisine yapıştırdığınızda o video ve fotoğrafları indirmeye başlıyor. Uygulamanın Instagram resim indirme ve video indirme özelliği dışındaki bir diğer kullanışlı özelliği de repost özelliği. Bu özellik sayesinde tıpkı Twitter üzerinde retweet yaparmış gibi Instagram gönderilerini yeniden paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca indirdiğiniz Instagram resim ve videolarını Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kanallarında da paylaşabiliyorsunuz.

Insta Download'ın güzel yönü uygulamayı kullanabilmek için herhangi bir hesabınızla giriş yapmanızın gerekmemesi.

YORUMLAR