InstaFace 3.14 (Android)

InstaFace

InstaFace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaFace, yüzünüzün ve gözünüzün şeklini değiştirmenizi sağlayan hem eğlenceli hem de kullanışlı bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması.

InstaFace, çektiğiniz selfieler üzerinde yüzünüzü ve göz renginizi değiştirip farklı şekilde düzenlemenizi sağlayan eğlenceli bir Android fotoğraf düzenleme uygulaması. Kendi kategorisinde en popüler uygulamalardan bir tanesi olan InstaFace, 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Yüzünüzü bir kaplan ya da kedi yüzü ile birlikte karıştırarak isterseniz tamamen isterseniz de yarı yarıya dönüştürebileceğiniz uygulama ile ortaya çıkaracağınız fotoğraflar gerçekten hem etkileyici hem de eğlencelki oluyor. Yüz değiştirme dışında göz renginizi de değiştirme imkanı sunan uygulama, yüz ve göz düzenlemeleri için kullanabileceğiniz en iyi uygulama diyebilirim.

Yukarıda da belirttiğim gibi kendi yüzünüzü kaplan ve kedi yüzü ile değiştirebileceğiniz gibi, bu hayvanların gözlerini kullanarak kendi gözünüzü değiştirebiliyorsunuz.

Instagram, Twitter, Facebook, Flickr, Tumblr ve diğer sosyal medya ağları üzerinde arkadaşlarınız ile çok daha etkileyici fotoğraflar paylaşmak istiyorsanız InstaFace'i Android telefon ve tabletlerinize indirerek deneme imkanınız var.

InstaFace Özellikleri:

  • 5 farklı fonksiyon
  • 50'den fazla hayvan yüzü kullanabilme
  • 4 farklı yüz şekli değiştirme yöntemi
  • Göz, burun ve ağız odaklı düzenleme yapabilme
  • 40'dan fazla hayvan gözü kullanabilme
  • Hızlı ve kolay paylaşım imkanı

Sürekli güncellenerek yeni hayvan yüz ve gözleri eklenen InstaFace uygulamasına göz atarak siz de yaratıcılığınızı kullanıp muhteşem fotoğraflar oluşturabilirsiniz.