Internet Booster & Optimizer 1.3 (Android)

Internet Booster & Optimizer

1.3
Internet Booster & Optimizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Booster & Optimizer uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın internet gezintisi hızını maksimuma ücretsiz olarak çıkarabiliyorsunuz.

Internet Booster & Optimizer uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz internet hızlandırma uygulamalarından bir tanesi ve hem cihazı rootlu olan hem de root işlerine girmek istemeyen kullanıcılar için ücretsiz olarak sunuluyor. Her ne kadar root olmayan cihazlarda diğerlerine göre biraz daha düşük kapasiteyle çalışsa da genel olarak internet bağlantınızın hızlandırılması konusunda işe yarar bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Tabii ki uygulamanın sağlayabildiği hızlandırma işlemi internet servis sağlayıcınızın sunabildiği maksimum hız ile sınırlı ancak cihazınızdaki ayarlardan kaynaklanan yavaşlıklara karşı iyi bir şekilde mücadele edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri sunuyor.

Uygulamayı çalıştırdıktan sonra bir dizi ayar işlemi gerçekleşiyor ve bu ayarlar sayesinde internet gezintileriniz esnasında herhangi bir yavaşlıkla karşılaşmadan tam kapasiteyle tüm bağlantınızı kullanabiliyorsunuz.

Rootlu Android cihaz kullanıcıları ise TCP/IP optimizasyonu gibi ek özelliklerden faydalanarak daha da hızlı bir internet gezintisi imkanına erişebiliyorlar. Tabii ki cihazınızı root etmenin garanti haklarından feragat etmeyi gerektireceğini unutmamalısınız. Dolayısıyla bu seçenek biraz daha garantisi biten kullanıcılara yönelik diyebilirim.

Eğer Android mobil cihazlarınızın internet tarayıcı performansından memnun değilseniz Internet Booster & Optimizer uygulamasına göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR