Internet Speed Booster 3G/4G

Internet Speed Booster 3G/4G
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Speed Booster 3G/4G uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin 3G ve 4G internet hızını arttırmak için kullanılıyor.

Internet Speed Booster 3G/4G uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki internet bağlantı hızınızdan memnun değilseniz kullanabileceğiniz ücretsiz internet hızlandırıcı uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıktı ve oldukça kolay kullanımı sayesinde teknik konularda deneyimli olmayan kullanıcılar tarafından bile sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Dilerseniz uygulamanın temel özelliklerine hemen kısaca değinelim.

Temel olarak 3G ve destekleyen ülkelerde 4G bağlantı hızını optimize etme yeteneğine haiz olan uygulama, böylece internet tarayıcınızdan gezintiler veya müzik, video oynatma işlemleri sırasında takılmalarla karşılaşmanıza engel oluyor. Bunu gerçekleştirebilmek için veri paketlerinin kuvvetini arttıran ve sinyalin daha kolay dağıtımını sağlayan Internet Speed Booster 3G/4G, tabii ki bu özellik sürekli aktif olarak tutulduğunda bataryanızın da daha fazla tüketilmesine sebep oluyor. Dolayısıyla kullanırken dikkatli olmanızı öneriyorum.

Tabii ki sinyal gücünün yükseltilmesinin yanında genel olarak sürekliliğinin korunması için de işlemler gerçekleştiren uygulama, anlık kesinti ve durgunlukların da önüne geçebiliyor. Fakat uygulamanın sağlayabileceği hızın internet servis sağlayıcınızın potansiyel olarak sağlayabildiği maksimum hız kadar olabildiğini de unutmayın.

Eğer ağın çok iyi çektiği bir noktada yer alıyorsanız Internet Speed Booster 3G/4G uygulamasının yüksek artışlar sağlayacağını sanmıyorum. 3G hızından şikayet edenlerin deneyebilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor.