Internet Speed Booster

Internet Speed Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Speed Booster uygulaması sayesinde Android cihazınızın internet hızını gözle görülür derecede arttırabiliyorsunuz.

Internet Speed Booster uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz internet hızlandırıcı uygulamalar arasında yer alıyor ve hem rootlu hem de rootsuz cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Her ne kadar rootlu cihazlarda daha yüksek bir performans elde edildiğine dair üretici açıklaması olsa da her operasyonun root gerektirmemesi sayesinde cihazının garantisini bozmak istemeyen kullanıcılar da daha hızlı bir internet gezintisinden faydalanabiliyorlar.

İki kata kadar daha hızlı bir gezinti imkanı sunan uygulama, içerisinde bulunan algoritmalar sayesinde cihazınızın göz önünde olmayan ince ayarlarında düzenlemeler gerçekleştiriyor ve böylelikle hem cihazınızın genel performansında artış meydana geliyor hem de genel internet bağlantı kalitesinde artış yaşanıyor.

Elbette internet hızındaki bu artış operatörünüzün sağlayabildiği kapasite ile sınırlı ancak bu kapasiteye erişemediğinizi düşünüyorsanız uygulamayı kullanarak sorunsuz bir şekilde hem operatörün hem de mobil cihazınızın tam performansından faydalanabiliyorsunuz.

Rootlu cihazlarda işletim sisteminin çekirdeği üzerindeki ayarların da düzenlenebilmesi tabii ki çok daha büyük avantajları beraberinde getiriyor. Bu işlemler sayesinde TCP/IP parametrelerinde gerçekleştirilen ince ayarlar iki kata kadar daha hızlı bir interneti olanaklı kılıyor. Bilhassa üreticilerin cihazlarına koydukları gereksiz kod ve ayarların neden olduğu yavaşlıklar da böylece ortadan kalkıyor.

Mobil internet hızınızı yeterli bulmuyorsanız Internet Speed Booster'a göz atmadan geçmeyin derim.