Internet Speed Meter 2.0.5 (Android)

Internet Speed Meter

Internet Speed Meter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Internet Speed Meter uygulamasıyla mobil internet hızınızı ölçebilir ve kullanım ayrıntılarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Internet Speed Meter uygulamasıyla Android cihazlarınızdan internet hızınızı ölçebilir ve kullanım ayrıntılarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Telefonunuzda internete sıklıkla bağlanıyorsanız, bazı zamanlarda işinize yarayabileceğini düşündüğüm Internet Speed Meter aracı ile çeşitli bölgelerde internet hızınızı kolayca ölçebilmenizi sağlıyor. Sınırlı bir mobil internet paketiniz varsa ve yüksek faturalarla karşılaşmak istemiyorsanız veri kullanım istatistiklerinizi de sizlere sunan uygulamada, hem mobil hem de Wi-Fi üzerinden harcadığınız toplam verileri her gün için ayrı ayrı inceleyebiliyorsunuz.

Telefonunuzdaki uygulamaların ne kadar veri harcadığını da istatistikler halinde sizlere sunan uygulamada yüklenen, indirilen ve toplam kullanım miktarlarını görebilmeniz mümkün. Anlık bildirimler alabilmenize de izin veren Internet Speed Meter widget tasarımlarıyla kullanım istatistiklerinizi ana ekrandan takip edebilmenizi de sağlıyor. Siz de internet hızınızı ölçmek ve kullanım detaylarınızı öğrenmek istiyorsanız Internet Speed Meter uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR