Into Mirror 1.0.9 (Android)

Into Mirror

Into Mirror
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etkileyici dövüş sahneleri bizleri bekliyor.

Assassin’s Creed tarzında bir yapıya sahip olan Into Mirror, Android ve İOS platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunuldu.

Mobil platform oyunları arasında aksiyon kategorisinde yer alan Into Mirror, bizlere sürükleyici bir atmosfer sunuyor. Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan yapımda, bizden istenilen görevleri tek tek yerine getirerek ilerlemeye çalışacağız. 20’den fazla zorlu seviyenin yer aldığı oyunda, bizleri çeşitli tehlikeler ve zorlu görevler bekliyor.

Yeni bölümlerin ve yeni özelliklerin geldiği oyunda Cyberpunk tarzı bir dünyada hayatta kalmaya çalışacak ve bir yandan da ilerlemeye çalışacağız. Oyun içerisinde karakterimiz ile akrobatik hareketler yapabilecek ve karakterimizin üstün özellikleri ile düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Lemon Jam Studio tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan mobil yapım, sadece Android platformunda 1 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahiptir. İOS platformunda da boy gösteren yapım, 2016 yılında tam sürüm olarak yayınlanmıştı. 2076 yılını konu alan yapım, oldukça sürükleyici bir oynanış tarzına sahip olarak karşımıza çıkmıştı. Oyuncular karakterleri ile görevleri yerine getirmeye çalışacaklar.
 

YORUMLAR