Inventioneers 1.0.7 (Android)

Inventioneers

Inventioneers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    Filimundus AB

Inventioneers fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor ve oyunseverlere kaliteli bir deneyim sunuyor.

Inventioneers hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabielceğiniz mükemmel bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur. Eğer bulmaca oyunlarından ve fizik tabanlı oyunlardan hoşlanıyorsanız Inventioneers’ı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum çünkü oyun gerçekten mükemmel bir kombinasyon sunuyor.

Oyun farklı kısımlardan ve bu kısımlara bölüştürülmüş bölümlerden oluşuyor. İlk kısımda toplamda 14 farklı buluş mevcut. Bu buluşlardan faydalanarak problemleri çözmeye çalışıyoruz ve performansımıza göre üç yıldız üzerinden puanlandırılıyoruz. Fizik tabanlı bir oyun olduğu için etki-tepki bileşenleri oyun üzerinde direkt etkiye sahip. Bunları hesaba katarak hamle yapmamız gerekmekte.

Grafik olarak tatmin edici seviyelerde yer alan oyunda kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın alt kısmında bulunan objeleri ve karakterleri sürükleyerek ekrana alabiliyoruz ve dilediğimiz yerde bırakabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Inventioneers’ı kaliteli bir bulmaca oyunu arayan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR