IObit Advanced Mobile Care 4.5.1 (Android)

IObit Advanced Mobile Care

IObit Advanced Mobile Care
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IObit Advanced Mobil Care, Android cihazınız için hepsi bir arada bakım ve güvenlik uygulamasıdır.

IObit Advanced Mobil Care, gerçek zamanlı virüs taraması yapmanın yanında yararlı araçlar barındıran Android cihazınız için hepsi bir arada güvenlik ve performans optimizasyon uygulamasıdır. Güncellenen yeni versiyonu ile birlikte daha da güçlenen uygulama sayesinde Android cihazlarınız hem güvende olur hem de yüksek performans ile çalışır.

Tek dokunuşla tarama, hırsızlara karşı koruma, pil koruyucu, oyun hızlandırıcı, uygulama yöneticisi, gizlilik danışmanı, gizlilik kilitleyici, bulut ortama yedekleme gibi birçok yararlı aracı içinde barındıran Advanced Mobil Care, Android cihazınız için eksiksiz bir bakım uygulamasıdır.

Android cihazınızı verimli ve güvenli şekilde kullanmanızı sağlayan Advanced Mobil Care uygulamasının başlıca özellikleri ise;

 • Tek Dokunuş ile Tarama: Uygulama üzerinde tek bir tuşa dokunarak ihtiyaçlarınıza göre görevleri, önbelleği, çöp dosyaları, büyük dosyaları, artık dosyaları ve gizlilik kayıtlarını temizleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde cihazınızda daha fazla depolama alanı açılmış olmakla birlikte cihazınızın daha hızlı çalışması sağlanır.
 • Antivirüs: Cihazınızdaki virüs, kötü ve zararlı amaç taşıyan dosya ve uygulamalar otomatik olarak tespit edilir ve sisteminizden kaldırılır. Tarama ile hem cihazınızda bulunan uygulamaların hem de SD kartınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.
 • Görev Sonlandırıcı: Cihazınızda gereksiz yere çalışan programları tek bir tuş sayesinde kapatarak cihazınızın daha az RAM kullanmasını ve dolayısıyla daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 • Pil Koruyucu: Bu özellik tıpkı bir pil doktoru gibi çalışarak, size pil bilgilerini verir ve ne kadar pil gücü kaldığını gösterir. Ayrıca pil koruma özelliklerini düzenleyebilirsiniz.
 • Oyun Hızlandırıcı: Oynadığınız oyunlarda takılma ve yavaşlama gibi problemler ile karşılaşmamanızı sağlayan özellik cihazınızdaki gereksiz yere RAM kullanan uygulamaları tespit ederek kapatır ve oyunları daha rahat ve sorunsuz oynamnızı sağlar.
 • Uygulama Yönetici: Android cihazınızda bulunan uygulamaları toplu olarak kontrol etmenizi sağlayan özellik ile eski ve kullanılmayan APK dosyalarını bir kerede topluca silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya uygulamaları SD kartınıza taşıyabilirsiniz.
 • Casus Koruma: Cihazınızın başkaları tarafından gözetlenmesini sağlayan casus yazılımların gizlice çalışmalarını durdurur. Bu özellik sayesinde hiç bir şekilde izlenemez ve takip edilemezsiniz.
 • Arama ve Mesaj Engelleme: 3 Farklı engelleme kipini sahip olan uygulama ile istemediğiniz arama ve mesajları engelleyerek tekrar almazsınız.
 • Gizlilik Danışmanı: Akıllı telefon ve tabletlerimizde farkında olmadan bizim için oldukça önem taşıyan bilgileri bulunduruyoruz. Facebook hesabı, web tarayıcı verileri, Google arama geçmişi ve diğer bilgiler akıllı cihazlarımız üzerinde bulunan bilgilerimiz. Bu bilgileri korumanız için yardımcı olacak olan gizlilik danışmanı özelliği, sessiz bir şekilde verilerinizi kaydeden bir uygulama olduğunda sizi bilgilendirerek engellemenizi sağlayacaktır.
 • Gizlilik Kilitleyici: Cihazınız üzerinde diğer kişilerin görmesini istemediğiniz özel fotoğraf, video veya diğer dosyalar bulunuyorsa tüm bu dosyaları basit bir şifre ile kilitleyerek sizden başka kimsenin erişememesini sağlarsınız.
 • Hırsızlığa Karşı Koruma: Android cihazlarınızın kaybolması veya çalınmasına karşı önlem almanızı sağlayan bu özellik ile çalınan cihazlarınızı izleyebilir ve nerede olduklarını görebilirsiniz. Ayrıca üretici adresi üzerinde hesap oturumu açarak cihazınıza uzaktan bağlanarak sizin için önem taşıyan verileri silebilirsiniz.
 • Bulut Yedekleme: Üretici adresi üzerinde açacağınız hesap oturumu sayesinde, cihazınızdaki kişileri ve arama günlüklerini bulut üzerinde depolayabilirsiniz. Özellikle yeni cihazlara geçiş yaparken kullanabileceğiniz bu özellik oldukça faydalıdır.

Yeni nesil tabletlerle de uyumlu şekilde çalışan Advanced Mobile Care, Android cihazınıza gözü gibi bakanların vazgeçilmez uygulaması olmaya aday. Üstelik ücretsiz

YORUMLAR