IQ Test Camera Puzzle

IQ Test Camera Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IQ Test Camera Puzzle, Android cihazlarınız ile çekeceğiniz fotoğraflar ile çözülmesi zor bulmacalar oluşturabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

IQ Test Camera Puzzle, kullanıcılara kendi bulmacalarını kendi başlarına oluşturma ve çözme imkanı sunan oldukça eğlenceli Android bulmaca uygulamalarından bir tanesidir. Klasik ve sıkıcı bulmaca uygulamarından sıkıldıysanız, bulmaca uygulamalarına bambaşka bir bakış açısı kazandıran IQ Test Camera Puzzle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Galerinizden seçtiğiniz veya cihazınızın kamerası ile çekeceğiniz fotoğrafları parçalara bölerek bulmacaya dönüştüren uygulama, daha sonra bu fotoğrafların parçalarını doğru bir şekilde yerlerine koyarak tamamlanızı istiyor.

Tercihlerinize göre farklı zorluk derecelerinde ayarlayabileceğiniz bulmacaları çözerken zorlanabilirsiniz. Hazırlayacağınız bulmacaların zorluk derecesi parça sayısı ile ölçülmektedir. Daha yüksek parçalı olarak ayarlama yaptığınızda bulmacaları çözmek daha zor olacaktır. Oyundaki amacınız ise hazırladığınız bulmacaları en kısa sürede çözmek. Ayrıca çözme işlemini ne kadar az hamle ile yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Hem yetişkinler hemde çocuklara hitap eden bulmaca uygulaması, eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Kendi düzenlediğiniz bulmacaları çözmek istiyorsanız, IQ Test Camera Puzzle uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR