Ironclad Tactics

Ironclad Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stratejik bir kart oyunu olan Ironclad Tactics, tarihi Amerikan iç savaşını Steampunk temasıyla başarılı bir şekilde işliyor.

PC'de yolunu bulan ve başarılı bir izlenim uyandıran Ironclad Tactics sonunda Android kullanıcılarına da göz kırptı. Steampunk ambiyansının hakim olduğu bu oyunda kendinizi bir sivil savaşın ortasında bulacaksınız. Strateji oyunlarını seviyorsanız, Ironclad Tactics mutlaka göz atmanız gereken bir oyun ama Steampunk merakınız da varsa vakit kaybetmeden oynamaya başlamalısınız.

Amerika'daki Kuzey ve Güney eyaletlerinin giriştiği savaşı Steampunk penceresinden aydınlatmaya çalışan bu strateji oyunu kartlar üzerinden oynanıyor. Sizi oyun içi satın alma mekanikleri korkutmasın çünkü bu oyunda böyle durumlarla karşılaşmayacaksınız. Ücretsiz olarak indirilen bu oyunda demo olarak takdim edilen başlangıç sekansını herhangi bir bedel ödemeksizin oynamanız mümkün ve sonrasında açılacak olan senaryoları da oynamak istediğinize karar verdiğiniz an oyunun kalan kısmını satın alabiliyorsunuz. Öncelikle oyunseverleri aldatmadan başarılı bir sunum gerçekleştiren yapımcıları bu sebepten ötürü takdir de etmek lazım.

Buhar teknolojisiyle çalışan robotların Amerikan sivil savaşında cirit attığı bu alternatif geçmişte kullandığınız oyun kağıtlarını satın almadan ve sadece oyunu oynadıkça elde etmeniz mümkün. Kendine has savaş mekanikleri sayesinde Ironclad Tactics bu işi de yüksek bir ritimle de tamamladığı için sıra tabanlı dövüş sisteminden hoşlanmayan oyunseverler için bile ilginç bir opsiyon sunulmuş.

Senaryosu çizgi roman görselleriyle anlatılan ve görsellik konusunda pastelin tüm renklerini başarılı bir şekilde aktaran Ironclad Tactics, kaliteli bir strateji oyunu arayan oyunseverlerin ihtiyacını karşılayabilecek bir profil çiziyor.

ARTILAR

Ücretsiz başlangıç bölümleri

Sonradan eklenen senaryo paketleri

Oyun içi satın alma yok

EKSİLER

Oyun paketinin tamamı ücretli

YORUMLAR