İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu

İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu keyifli bir mobil bulmaca oyunudur

İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu eğer arkadaşlarınızla keyifli bir bulmaca oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu, çocukluğumuzda oynadığımız ve arkadaşlarımızla toplandığımızda eğlence dolu anlar yaşamamıza imkan tanımış olan isim şehir hayvan oyununu mobil cihazlarımıza taşıyor. Eskiden bu oyunu oynamak için herkes kağıt kalem bulmaya çalışır, kağıtlar kalemler hazır olduktan sonra oyunu oynamaya başlardık. Gelişen teknoloji sayesinde artık kağıt ve kaleme ihtiyaç duymuyoruz. İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu'nu oynamak için tek ihtiyacınız olan şey akıllı telefon veya tabletiniz.

İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu bizim kelime dağarcığımızı test eden, bir yandan eğlendiren diğer yandan da eğiten bir oyun. Oyunda temel olarak bir harf seçiyoruz ve her elde bu harfle başlayan bir şehir, ülke, hayvan, bitki ve ünlü insan tahmin etmeye çalışıyoruz. Doğru tahmin ettiğimiz şehir, ülke, hayvan, bitki veya ünlü insanlar bize puan kazandırıyor. El sonunda bütün oyuncuların puanı karşılaştırılabiliyor. Oyunun sonunda en çok puan kazanan oyuncu birinci oluyor.

İsim Şehir Hayvan Bitki Oyunu her yaştan oyun severe hitap eden ve arkadaşlarla birlikte oynandığında bolca eğlence sunan bir mobil bulmaca oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR