iSwipe Launcher 1.5 (Android)

iSwipe Launcher

1.5
iSwipe Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iSwipe Launcher, Android cihazlarınız üzerinde uygulamalara çok daha kolay erişmenizi sağlayan ücretsiz bir Launcher uygulaması.

iSwipe Launcher, Android telefon ve tablet sahiplerine ücretsiz olarak sunulan hem farklı hem de çok yönlü bir Android launcher uygulaması. Kişiselleştirmeye önem veren kullanıcıların beğeneceğiniz düşündüğüm uygulama uygulamalara erişim hızınızı arttırarak mobil cihazlarınızı çok daha efektif kullanma imkanı sunuyor.

Sık sık kullandığınız uygulamaları favorilerinize ekleyerek dilediğiniz zaman tek bir dokunuş ile girme özelliği bulunan uygulama, bunun dışında son kullandığınız uygulamalara da tek adımda giriş yapmanızı sağlıyor. Standart Android işletim sistemi özelliklerinden daha gelişmiş ve fonksiyonel özelliklere sahip olan iSwipe, Android uygulama marketi üzerinde en çok tutulan Launcher uygulamalarından bir tanesi.

Tıpkı bilgisayarda yaptığınız gibi istediğiniz kısayolları oluşturarak farklı kullanım şekilleri ortaya getirebileceğiniz uygulama, özellikle pek çok işini mobil cihazları üzerinden halleden ve fazla sayıda uygulama kullanan kullanıcılar için ideal bir uygulama.

İçerisine entegre edilmiş olan hızlandırma özelliği sayesinde Android telefon ve tabletleriniz şişerek yavaşlarsa, cihazınızı gereksiz dosyalardan arındırıp hızlandıran uygulamayı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemelisiniz diye düşünüyorum.

YORUMLAR