İzindeyiz Atatürk

İzindeyiz Atatürk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İzindeyiz Atatürk, Atatürkçülük felsefesi etrafında geliştirilmiş bir Android uygulamadır. Uygulamada Atatürk'ün sözlerine, videolarına ve haberlerine direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

İzindeyiz Atatürk, Android cihazlar üzerinden Atatürk hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacak bir uygulamadır. Uygulama içerisinden ulu önderimiz Atatürk'ün pek çok videosuna ve sözlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün görüşlerini ve hayata bakış açışını iyi kavramak istiyorsanız bu uygulama sayesinde isteklerinize erişebilirsiniz. Atatürk'ün kaybolmayan değerlerini yeni nesile en doğru şekild aktarmak için hizmet eden uygulamada Atatürk'ün hayat hikayesini tüm detaylarıyla bulabilirsiniz. Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını kronolojik sıraya göre okuyabileceğiniz biyogrofiye sahip olan uygulama günümüzde çıkan Atatürk haberlerini de önünüze getiriyor. Eş zamanlı olarak tüm Atatürk haberlerini bu uygulama sayesinde okuyabilirsiniz. Atatürk'ün meşhur sözlerini ve resimlerini görüntüleyebilir ve dilerseniz anında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Atatürk'ün yaygın olmayan videolarını da uygulamada izleyebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar Atatürk hakkında çekilen tüm videoları birkaç küçük hamle ile izleyebilirsiniz. 

İzindeyiz Atatürk uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR