İzsu Genel Müdürlüğü 1.1 (Android)

İzsu Genel Müdürlüğü

1.1
İzsu Genel Müdürlüğü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İzsu Genel Müdürlüğü uygulaması ile faturalarınızı cebinizden ödemenin yanı sıra abonelik işlemlerinizi yapabilir, arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü’nün Android cihaz sahipleri için hazırladığı resmi uygulamasıdır. Hem akıllı telefon hem de tabletinizde kullanabileceğiniz uygulama ile faturalarınızı cepten ödemenin yanı sıra arıza kaydı bırakabilir, su kesintisinin ne kadar süreceğini öğrenebilir, abonelik işlemlerinizi yapabilir, sayaç bozukluğu – sayaç karışıklığı – hatalı okuma gibi durumlarda şikayetinizi bildirebilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü Android uygulaması her İzmirlinin cebinde kesinlikle olması gereken bir uygulama. Son derece modern, animasyonlarla desteklenmiş ve herkesin rahatlıkla kullanılabileceği bir arayüz ile gelmektedir.

Uygulama ile faturalarınızı yerinizden sorgulayabilir, 3D güvenlik sistemi sayesinde güvenlik endişesi duymadan rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Faturanızın herhangi bir sebepten dolayı yüksek gelmesi durumunda şikayet türünü seçip itiraz formunu İzsu Genel Müdürlüğü’ne ulaştırabilirsiniz. Yeni abonelik, isim değişikliği, abone tipi değişikliği, abonelik sonlandırma, sayaç değiştirme gibi abonelik işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra herhangi bir yerde görüntüsünden rahatsız olduğunuz bir durumu fotoğraf ve konum bilgilerini ekleyerek İzsu Genel Müdürlüğü’ne bildirebilirsiniz. Barajların doluluk oranı, su yüksekliği, hacmi gibi konuları merak ediyorsanız uygulama ile bu merakınızı da giderebilirsiniz.

İzsu Genel Müdürlüğü’nün resmi uygulaması eksikliğini hissettiğimiz bir uygulamaydı. Nihayet yayınlandı. Hem de yeni nesil cihazlara uygun ve eksiksiz bir şekilde.

YORUMLAR