Jelly Go! 1.1 (Android)

Jelly Go!

1.1
Jelly Go!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Go! oyununda birbirinden farklı renklere sahip olan blokları biriktirin ve eritme boncuğu geldiğinde blokları eritin!

Farklı renklere sahip blokları eşleştirmeniz gerekiyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Jelly Go! oyunu renkleri eşleştirerek blokları eritmenizi amaçlıyor.

Renkli grafiklere ve oldukça eğlenceli müziklere sahip olan Jelly Go!, bulmaca oyunları arasında oldukça ön plana çıkıyor. Standart bulmaca oyunlarına oranla tetris ve blok eritme fikrini birleştiren Jelly Go!, bu şekilde çok eğlenceli bir hale gelmiş. Oyunu indirdikten sonra sizi bir öğretici karşılıyor. Öğreticileri iyi izlemeniz gerekli. Çünkü oyun farklı bir oynanış biçimine sahip olduğu için blokları eritirken biraz zorlanacaksınız.

Jelly Go! oyununda ekranın üst kısmından farklı renklerde bloklar düşmekte. Bu blokları üst üste koymalı ve asla birbirine karıştırmamalısınız. Üst üste koyduğunuz bloklar en az 3 tane olunca birleşiyor ve daha büyük bir hale geliyor. Jelly Go! oyununda belirli aralıklarla patlatıcı boncuklar gönderiliyor. Bu boncuklar gelene kadar renkli blokları ekrana sığdırmalısınız. Patlatıcı boncuklar geldiğinde ise renklerine uygun olarak blokları patlatabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli bir oynanışı olan Jelly Go!, boş zamanlarınızda oynayıp stres atabileceğiniz güzel bir oyun. Hemen şimdi Jelly Go! oyununu indirin ve eğlenceyi başlatın!

YORUMLAR