JellyPop

JellyPop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JellyPop, Candy Crush Saga benzeri ücretsiz ve eğlenceli bir Android şeker patlatma oyunu.

JellyPop, ilk baktığınızda Candy Crush Saga ile neredeyse birebir aynı sanacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu. Şeker patlatma oyunu olarak da nitelendirilen JellyPop'da farklı renkteki jölelerden aynı renkli olanların 3 tanesini bir araya getirip patlatmanız gerekiyor.

100 farklı bölüm bulunan oyunda her bölümün zorluğu farklı. Mükemmel animasyonlar ve kaliteli grafikler ile kendi kategorisinde iddialı oyunlardan bir tanesi olmaya aday olan JellyPop'da aldığınız yüksek puanları Facebook üzerinde paylaşabiliyorsunuz.

Oyunun yapısını ve türünü çok detaylı açıklama gereği görmüyorum çünkü Candy Crush Saga'dan dolayı hemen hemen herkesin bileceğini düşünüyorum. Biraz el çabukluğu ve biraz hızlı düşünmeyle oldukça kolaylaşan oyunda zorlandığınız zamanlarda kullanabileceğiniz bazı özellikler bulunuyor. Bu özellikler sayesinde geçemediğiniz bölümleri de geçmeyi deneyebilirsiniz.

Giriş yaptığınızda ücretsiz elmas veren oyunda her gün elmaslarınızı almayı unutmayarak daha da fazla özellik alıp kullanabilirsiniz. Eğer eşleme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız JellyPop'a bir şans vermelisiniz.

YORUMLAR