Jet Plane Fighter City 3D 1.0 (Android)

Jet Plane Fighter City 3D

1.0
Jet Plane Fighter City 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jet Plane Fighter City 3D, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu oyunudur.

Jet Plane Fighter City 3D, akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, hızlı askeri jetler ile heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Bulunduğu kentin semalarında savaş uçağı kontrol etmek isteyenler için dilerseniz oyuna biraz daha ayrıntılı bakalım.

Oyunun ana özelliklerine baktığımızda grafiklerin ve savaş ortamının gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Yaklaşmakta olan savaş uçaklarını yok ederek, şehrimizi korumaya çalıştığımız Jet Plane Fighter City 3D'de yoğun bir mücadeleye girişiyoruz. Arkadaşlarınıza meydan okuyup en iyi savaş pilotu olmamız gerekiyor. Bu anlamda aksiyon dolu bir yapım diyebilirim. Yapay zeka'da oldukça iyi olmuş. Ne kadar çok düşman uçağı düşürürsek o kadar iyi skor üretiyoruz. 

Özellikleri

  • Gerçekçi uçak tasarımları
  • Hiç bitmeyen savaş ortamı
  • Güdümlü nükleer füzeler ve daha fazla silah
  • Tercihinize göre değiştirilebilir kontroller

Bu tarz bir simülasyon oyunu arayanlar Jet Plane Fighter City 3D oyununu ücretsiz olarak indirebilirler. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR