Jewel Mania 1.1.9.9 (Android)

Jewel Mania

Jewel Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir bulmaca oyunu olan Jewel Mania, çzellikle Candy Crush tarzı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin ilgisini çekiyor.

Jewel Mania ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en eğlenceli bulmaca oyunlarından biridir. Özellikle Candy Crush'tan sonra bu kategoride hatrı sayılır bir artış oldu ve üreticiler bu tarz oyunlar üretmeye odaklandılar. Jewel Mania da bu akımın temsilcilerinden biri.

Oyunda tamamlamanız gereken 480'den fazla bölüm bulunuyor. Bu bölümlerden her biri farklı bir yapıya ve oynanış stiline sahip. Kontroller ise sorun yaratmadan oynamanıza imkan tanıyor. Oyunda yapmanız gereken şey çok basit. Aynı renkli üç veya daha fazla mücevheri yan yana getirerek kaybolmalarını sağlamak. Mücevher sayısı ne kadar fazla olursa alacağınız puan da o ölçüde artmakta.

Oyun çoğu rakibinin aksine tekdüze ilerlemiyor. Bölümlerde pek çok engelle karşılaşacağınız için hamlelerini akılcı bir şekilde yapmalısınız. Oyunun dinamik yapısına hiç şüphesiz ki sürekli dğeişen arkaplan resimleri de katkıda bulunuyor.

Candy Crusj tarzı oyunlar oynamaktan hoşlananların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm Jewel Mania'yı hemen ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunun aynı zamanda iOS versiyonu da mevcut.