Joe Danger

Joe Danger
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Joe Danger, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Joe Danger, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur. Bir kaç yıl önce Playstation ve Xbox gibi platformlara çıkmış olan oyunu artık mobil cihazlarınızda da oynama şansına sahipsiniz.

Oyun konsollarda oynayabildiğniz versiyonun neredeyse aynısı diyebilirim. Side-scroller olarak tanımlanan, Türkçe'ye yan kamera bakış açısıyla oynayabildiğiniz oyunlar olarak geçen kategoride bir oyun olan Joe Danger'da motosiklet kullanıyorsunuz.

Yarı platform yarı yarış oyunu olarak da nitelendirebileceğimiz oyunda motorunuzla ilerlerken engellerden kaçmak için parmağınızla dokunup kaydırmanız gerekiyor. Bu esnada da gerekli eşyaları toplayarak ilerliyrosunuz.

Oyunda tek başınıza uzun zaman boyunca eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz fakat bununla sınırlı değil çünkü oyunu çevrimiçi olarak da oynayabiliyorsunuz. Yani arkadaşlarınıza karşı yarışabileceğiniz bir de çoklu oyuncu modu mevcut.

Özellikler

  • 60 FPS 3D grafikler.
  • 20 saatten fazla oyun keyfi.
  • Sezgisel kontroller.
  • 25'den fazla oyun karakteri.
  • Günlük görevler.

Reflekslerinizin önem kazandığı hızlı fakat dikkatli olmanız gereken bir oyun olan Joe Danger'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR