Joe Dever's Lone Wolf

Joe Dever's Lone Wolf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Joe Dever's Lone Wolf, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Orijinalinde bir oyun kitabı olan Lone Wolf'u mobil cihazlar için yarı aksiyon yarı rol yapma tarzında uyarlamışlar ve ortaya güzel bir oyun çıkmış.

Biliyorsunuz rol yapma oyunları ilk olarak dijital ortamda değil, oyun kitapları şeklinde ortaya çıkmış bir kategoridir. Kağıtlar, zarlar ve piyonlarla oynanan bu tarz oyunlar daha sonra gerçek anlamda kişinin karakterine bürünerek oynayabildiğiniz dijital oyunlara dönüşmüşlerdir.

Joe Dever's Lone Wolf da tıpkı bu tarz bir oyun kitabından dijital ortama aktarılan bir rol yapma oyunu. Kendine özgü bir savaş sistemi olan oyunda aynı zamanda klasik rol yapma oyunlarında olduğu gibi karakterinizi geliştirme şansına da sahipsiniz.

Bununla birlikte gerçekten etkileyici, en ince detayına kadar dikkat edilerek geliştirilmiş grafikleri de sizi daha çok oyuna bağlıyor diyebilirim. Oyunda 4 Act bulunuyor bu da oynayabileceğiniz 4 büyük bölüm olduğu anlamına geliyor.

Yine oyunda karakterinizi geliştirmek için çeşitli kıyafetler ve ekipmanlar toplamanız gerekiyor. Oyunun en güzel tarafı ise sadece aksiyondan ibaret kalmaması diyebilirim. İçerisinde kilit kırma ve çeşitli puzzle'lar çözme gibi ekstra stratejik katmanlar da bulunuyor. Oyunda 3 farklı zorluk seviyesi var, böylece ister başlangıç seviye bir oyuncu olun ister profesyonel, herkese hitap eden bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Oyunun boyutunun hayli yüksek olması ise hem olumlu hem de olumsuz yönde yorumlanabilir. Neredeyse bir bilgisayar oyunu büyüklüğünde olan oyunu telefonlarınıza kurmak biraz zor olabilir fakat bu aynı zamanda başarılı bir oyun olduğu anlamına da geliyor.

Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR