Jolly Jam

Jolly Jam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Jolly Jam, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleştirme oyunudur. Öncelikle iOS cihazlar için çıkan bu oyun artık Android sahiplerini de eğlendirmek için marketlerdeki yerini aldı.

Candy Crush tarzı eşleştirme oyunları bildiğiniz gibi son dönemlerin en çok sevilen oyun tarzlarından bir tanesi. Bu türde oynayabileceğiniz pek çok oyun mevcut. Tiny Thief gibi sevilen bir oyunun yapımcısı tarafından geliştirilen Jolly Jam de bunların arasına katıldı.

Oyunda amacınız Honey adlı prensesi kurtarmaya çalışan Prens Jam'e yardım etmek. Bunun için aynı objeleri bir araya getirerek patlatmaya çalışıyoruz. Aynı anda ne kadar çok kombinasyon yaparsanız o kadar çok puan alıyorsunuz.

Ayrıca bu oyunda da benzer oyunlarda olduğu gibi pek çok güçlendirici ve bonus sizlere yardım etmek üzere mevcut. Ayrıca sürekli olarak limonata nehri, çikolata dağı gibi sevimli mekanlarda oynuyor olmanız da oyunu daha eğlenceli kılıyor.

Bununla birlikte başarılı grafikleri ve ses efektleri ile de başarılı bir oyun olan Jolly Jam'i indirip denemenizi tavsiye ederim.