Juice Jam 1.5.235 (Android)

Juice Jam

Juice Jam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juice Jam, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bulmaca oyunlarından bir tanesi.

Juice Jam, sanırım Candy Crush Saga oyununun tüm detayları alınarak kopyalandıktan sonra şekerler yerine meyvelerin getirildiği bir Android bulmaca oyunu. Eşleme oyunu olarak kategorilendirilen bu oyunlar arasındaki en popülerinin Candy Crush Saga olduğunu biliyoruz. Bu nedenle pek çok oyun Candy Crush'a oldukça benzerlik gösteriyor fakat Juice Jam neredeyse tamamen aynısı olmuş.

Elbette kopya ya da benzer şekilde oyun üretmek her ne kadar hoşuma gitmiyor olsa da, Juice Jam pek çok ücretsiz eşleme oyununa göre çok daha kaliteli ve eğlenceli.

Yüzlerce farklı böloümden oluşan oyundaki amacınız bölümlerdeki meyveleri eşlemek ve hepsini tamamlamak. Meyvelerin eşleşebilmesini sağlamak için 3 tane aynı meyvenin yan yana gelmesini sağlamanız gerekiyor. Daha fazla sayıda aynı meyve yanyana geldiğinde ekstra bonuslar kazanıyorsunuz ve aynı zamanda daha fazla meyve patlaması yaşanıyor.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz farklı ve yeni güçlendirmeler sayesinde, geçmekte zorlandığını bölümleri biraz daha rahat geçebiliyorsunuz. Ayrıca diğer eşleme oyunlarının aksine Juice Jam'de farklı bosslar bulunuyor. Bu bossları yenerek bölümler arasında geçişe devam etmeniz gerekiyor.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek ve zaman geçirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan bir tanesi olan Juice Jam'i Android telefon ve tabletlerinize indirerek deneyebilirsiniz.