Jurassic Village

Jurassic Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jurassic Village, kendi dinozor köyünüzü kurup geliştireceğiniz eğlenceli bir Android simülasyonu.

Jurassic Village, kendi dino köyünüzü kurup farklı aktiviteler ile geliştirip büyüteceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android simülasyonu.

Avcılık, madencilik, çiftçilik ve satış yaparak sürekli aktivite içinde olacağınız oyunda Jurassic parkınız sürekli büyüyor. Amacınız da parkınızı büyüterek geliştirmek.

Bu tür oyunlarda verdiğiniz emirlerden sonra ortaya çıkan bekleme sürelerinde beklemek çoğu zaman can sıkıcı oluyor. Oyuncuların canı sıkılmaması için oyun içerisine mini oyunlar yerleştiren geliştirici firma, böylece beklerken farklı ve ufak oyunlar oynamanızı sağlıyor.

Oyunda pek çok dinozor türü görecek ve onları büyüteceksiniz. Aynı zamanda pek çok farklı karakter de oyun içerisinde yer alıyor.

Grafik açısından çok üst düzey olmasa da oldukça kaliteli diyebileceğim Jurassic Village oyunu, tüm similasyon severlerin ücretsiz olarak oynayabileceği bir Android oyunu.

Günlük olarak düzenlenen etkinlikler sayesinde oyun içi bonus araçlar ve ödüller kazanabiliyorsunuz. Eğer simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Jurassic Village'ı denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR