Kafa Topu 1.0 (Android)

Kafa Topu

1.0
Kafa Topu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur.

Kafa Topu, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir futbol oyunudur. Yabancı versiyonları çok bulunan bu tarz yalnızca kafayla oynanan futbol oyunlarına bir tane de Türk yapımı eklenmiş.

Tamamen Türkçe olması sebebiyle hiç bir zorluk çekmeyeceğiniz bu oyunda 18 adet farklı futbolcuyla oynayabiliyorsunuz. Hepsinin farklı nitelikleri var. Şut, hız ve zıplama olarak yetenkleri bölünmüş ve hepsinin farklı yetenekleri yüksek puana sahip.

Maç esnasında yapmanız gereken şey zıplayarak ve sağa sola ilerleyerek havada zıplayan topu rakibin kalesine sokmak. Bu esnada da ekran çıkan daha hızlı koşma, daha fazla zıplama, rakibi dondurma gibi güçlendiricileri zıplayarak yakalayabilirsiniz.

Fakat aynı zamanda ekranda kendi bacağını kırma, daha yavaş koşma, kendini dondurma gibi negatif bonuslar da çıkabilir ve bunları yakalamamanız gerekiyor.

Basit fakat eğlenceli bir oyun olan Kafa Topu ile saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Bu yüzden indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR