Kango Doblo Modifiye Drift 3D

Kango Doblo Modifiye Drift 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Araba modifiyesine ve drift oyunlarına ticari araç fikrini karan ilginç bir oyun arıyorsanız cevabımız Kango Doblo Modifiye Drift 3D!

Araba modifiye ve drift oyunları arasına giren Şahin, BMW ve birçok farklı ürün girerken Fiat Doblo veya Renault Kango gibi arabalara tutkun olanlar için hazırlanan bir simülasyon oyunu arayanlar istedikleri şeye ulaşamışlardı. Sessizliği bozan çalışma MuFa Games tarafından hazırlanan Kango Doblo Modifiye Drift 3D isimli bu oyun oldu. Açık bir arazide asfalt üzerindeki yeteneklerinizi konuşturduğunuz oyunda virajlarda kayan arabalarınız bu süreç içerisinde ekstra puanlar kazanıyor.

Oyunda kazanmış olduğunuz para ile arabanızı baştan aşağıya yenilemeniz mümkün. Başka oyunlarda tampon ve rüzgarlık değiştirilirken çıkmış olduğu platformun konseptine daha hakim olan bir izlenim bırakan Kango Doblo Modifiye Drift 3D, aracı boyamanızı ve birbirinden sevimli sticker seçenekleriyle araç giydirme yapmanıza olanak tanıyor. Kontroller yine alışık olduğunuz gibi, sağ tarafta yer alan gaz ve fren pedalları ile sol kısıma yerleşmiş olan dokunma komutlarına duyarlı direksyiondan oluşuyor. Yerleşimler ve boyutlar parmaklarınızın görüntüyü işgal etmesini engelliyor ve iyi ayarlanmış durumda.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir araba simülasyon oyunu olan Kango Doblo Modifiye Drift 3D tamamen ücretsiz olarak indirebilebileceğiniz gibi, herhangi bir uygulama içi satın alma seçeneği de barındırmıyor. Ne var ki, oyun içerisinde reklam görüntüleri sıkça karşınıza çıkacaktır ama internet ayarlarınızı kapatarak yanlış tıklamaların önüne geçebilirsiniz.

YORUMLAR