Kango Doblo ve Şahin Akrobasi

Kango Doblo ve Şahin Akrobasi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kango Doblo ve Şahin Akrobasi mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Kango Doblo ve Şahin Akrobasi eğer farklı bir araç kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Kango Doblo ve Şahin Akrobasi bize her gün dışarıda görebildiğimiz araçları çılgın bir şekilde kullanabilme imkanı veriyor. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Şahin, Kongo, Doblo ve minibüs gibi araçları sokaklarda park etmiş şekilde görebiliyoruz ve ulaşım için kullanabiliyoruz. Kango Doblo ve Şahin Akrobasi'de bu araçlardan birini seçip onlarla şov yaparak asfaltta lastik yakabilirsiniz.

Kango Doblo ve Şahin Akrobasi'de temel olarak çeşitli rampalarla donatılmış arenalarda seçtiğiniz araç ile akrobatik hareketler gerçekleştirebiliyorsunuz. Son süratle ilerlerken rampaya tırmanıp uzun uçuşlar yapabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde drift, yani yanlama yapailmeniz ve sıfır çizebilmeniz de mümkün. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan Kango Doblo ve Şahin Akrobasi'de gerçekleştirdiğiniz hareketler gerçeğe yakın sonuçlar doğruyor. Kango Doblo ve Şahin Akrobasi'de yaptığınız uçuk hareketler size puan kazandırmakta.

Ortalama bir grafik kalitesi sunan Kango Doblo ve Şahin Akrobasi'de seçtiğiniz aracın görünümünü değiştirebilmeniz ve onu ilginç çıkartma desenleriyle süsleyerek kişiselleştirebilmeniz mümkün.

YORUMLAR