Kanvas Keyboard

Kanvas Keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kanvas Keyboard renkli ve esprili mesajlar yazmak amacıyla kullanabileceğimiz bir klavye uygulaması.

Kanvas Keyboard, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz mükemmel bir klavye uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, mesajlarına eğlenceli ve komik bir hava katmak isteyen tüm kullanıcıların kısa sürede favorileri arasına girmeye aday.

Her ne kadar tüm cihazların varsayılan bir klavye uygulaması olsa da birçok kullanıcı tarafından yetersiz bulunabiliyor. Kanvas Keyboard bu konuda kullanıcıları tatmin edebilmek için birbirinden ilginç ve bir o kadar da işlevsel özellikleri bünyesinde topluyor.

Uygulamayı varsayılan klavye yerine ayarladıktan sonra arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere GIF'ler, emojiler, duygusal ifadeler, çizimler ve gülünç şekiller ekleme şansına sahip oluyoruz. Açıkçası bu konuda Kanvas Keyboard geniş yelpazede bir seçenek listesi sunuyor. Her sohbete uygun bir şeyler bulmak mümkün. Kullanıcılar farklı sekmeler altında toplanan ifadeleri ve GIF'leri anında mesajlarına ekleyebiliyorlar. Hatta en son kullandığımız şekillere ayrı bir sekme altından dahi ulaşmak mümkün kılınmış.

Siz de mesajlarınıza farklı bir boyut kazandırmak istiyor ve kendinizi daha iyi bir şekilde ifade etmenin yollarını arıyorsanız Kanvas Keyboard'u mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR