Kargo Takibi 1.1.24 (Android)

Kargo Takibi

Kargo Takibi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    69

  • Üretici

    Rex Yazılım

Beklediğiniz kargoların son durumunu Kargo Takibi uygulamasıyla anında öğrenebilirsiniz.

Kargo Takibi uygulamasıyla Android cihazlarınızdan tüm kargo firmalarındaki gönderilerinizi hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz.

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki birçok kargo firmasını destekleyen Kargo Takibi uygulaması, beklediğiniz gönderileri anında sorgulamanızda kolaylık sağlıyor. İnternetten sürekli alışveriş yapıyorsanız ve kargo takip bağlantılarıyla uğraşmak istemiyorsanız, tek bir platformdan onlarca kargo şirketini sizlere sunan Kargo Takibi uygulamasını deneyebilirsiniz. Kargo şirketini seçtikten sonra takip numarasını Kod bölümüne yazabilir, isterseniz başlık ve not da ekleyerek hızlı sorgulama ekranından kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Barkod ile gönderi kodu okuma özelliğini de sizlere sunan Kargo Takibi uygulamasının en büyük avantajlarından biri de reklamsız olarak sunulması diyebilirim. Sürekli güncellenen kargo veritabanıyla oldukça faydalı bir araç olduğunu düşündüğüm Kargo Takibi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamada bulunan kargo şirketleri; Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Mng Kargo, Sürat Kargo, UPS Türkiye, UPS i-parcel, PTT Yurt içi, PTT Yurt dışı, PTT Telgraf, Cainiao, Qexpress, Ekart Logistics, SMSA Express, Aliexpress Standart Shipping.

YORUMLAR