Keyboard for Excel 1.0 (Android)

Keyboard for Excel

1.0
Keyboard for Excel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Keyboard for Excel uygulamasıyla, Android tabletinizde çok rahat bir şekilde Excel dosyaları oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Keyboard for Excel Android uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere, Microsoft Excel için hazırlanmış bir klavye uygulamasıdır. Microsoft, Android işletim sistemi için Office paketini resmi olarak sunuyorken, çok önemli ve kompleks işlerin yapılabildiği Excel için gelişmiş bir klavye uygulamasını da yayınlayarak yazılımın verimli çalışmasını sağlıyor.

Android telefon ve tabletinizde eğer çok gelişmiş bir uygulama yoksa, cihazınızda bulunan klavye, Excel gibi gelişmiş bir yazılımda çalışmalarınızı yavaşlatabilir. Üzerinde numerik tuş takımı ve Enter gibi tuşları barındıran Microsoft'un bu klavyesi ise yaşanabilecek aksaklıkları engelliyor. Keyboard for Excel uygulamasıyla, aynı ekran üzerinde hem numerik klavyeye, hemde harflerden oluşan bir klavyeye sahip oluyoruz. Tıpkı masaüstü bilgisayar klavyesi gibi bir tuş dizilimine sahip olan uygulama, masasüstü klavyeye alışık olan kullanıcılar için de büyük bir kolaylık sağlıyor.

Klavyenin numerik tuş takımı sayesinde, Excel'de çok hızlı rakam ve numara girişi yapabilir, formüller yazabilirsiniz. Ayrıca yine klavye üzerinde büyük bir alan kaplayan Enter tuşuyla da hızlıca sütünlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Keyboard for Excel uygulamasını sadece Excel yazılımıyla değil, diğer yazılımlarla da kullanabilirsiniz. Microsoft, masaüstü klavyesine alışık olanlar ve yazım hızını arttırmak isteyenler için, kesinlikle denemeleri gereken bir uygulama ortaya koymuş, tavsiye ediyoruz.