Khan Academy - EasyAccess

Khan Academy - EasyAccess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır.

Khan Academy – EasyAccess, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır. Khan Academy aslında milyonlarca kullanıcısı olan ve ücretsiz eğitim sunan bir platform.

2006'da kurulmuş olan bu web sitesi üzerinden dünya çapında yüksek kalite eğitim alma şansına sahipsiniz. Fakat ne yazık ki resmi bir iOS uygulaması olmasına rağmen henüz resmi bir Android uygulaması yok.

Bu yüzden Khan Academy'ye erişmek için geliştirilmiş bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Khan Academy, matematikten sanat tarihine, biyolojiden bilgisayar bilimlerine kadar pek çok alanda ücretsiz eğitim imkanı sunan bir platform.

Bu uygulama aracılığyıla Khan Academy'de bulunan videolara, makalelere, egzersizlere ve diğer bütün eğitim materyallerine kolayca erişebiliyorsunuz. Ayrıca uygulama videoları indirip cihazınızdan izlemenize dahi imkan tanıyor.

Eğer siz de hayat boyu öğrenmeye devam etmek, kendinizi geliştirmek ve pek çok konuda bilgilenmek istiyorsanız, Khan Academy için geliştirilmiş bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR