Kids Piano Games Free 1.8 (Android)

Kids Piano Games Free

1.8
Kids Piano Games Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kids Piano Games, çocuklarınıza küçük yaşta piyano çalmayı öğretebileceğiniz ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.

Kids Piano Games, oyun olarak tasarlanan fakat eğlendirmesinin yanında çocuklarınız için eğitici özelliği de bulunan bir Android piyano oyunudur.

Renkli ve hareketli bir oyun yapısına sahip olan uygulama sayesinde çocuklarınız piyano çalmayı küçük yaşta öğrenebilirler. Piyano çalarken keyifli vakit geçirmeleri ve mutlu olmaları da uygulamanın artıları arasında yer alıyor. Grafikleri çizgifilm gibi hazırlanan uygulama üzerindeki piyano rengarenk. Bu nedenle çocukların daha çok ilgisini çekmektedir.

Uygulama üzerinde piyano olmasına rağmen farklı enstrüman sesleri ve şarkılar seçebiliyorsunuz. Çocuğunuzun müziğe olan ilgisini arttıracak olan uygulamanın tamamen ücretsiz olması da herkes tarafından rahatlıkla kullanılması sağlıyor.

Aşırı gelişmiş bir uygulama olmamasına rağmen çocuklarınızın hem müzik yeteneklerini geliştirmek hem de keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için kullanabileceğiniz Kids Piano Games uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.