King Root Pro

King Root Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King Root Pro, Android mobil cihazlarınızı pratik ve kolay bir şekilde rootlamanızı sağlayan ücretsiz bir Android root uygulaması.

King Root Pro, Android telefon ve tabletlerini rootlamak isteyen fakat nasıl yapılacağını bilmeyen Android kullanıcılarına tek tıkla rootlama imkanı sunan hem basit hem de ücretsiz bir root uygulaması.

Kullanımı gayet güvenli olan bu uygulama sayesinde Android cihazlarınızı kolayca rootlayabiliyorsunuz fakat konu hakkında hiç bir fikriniz yoksa yanınızda biraz tecrübeli kişileri bulundurmak yararınıza olabilir.

Rootlama işlemi için gerekli adımları gösteren uygulama yüklendikten sonra root atma aracınız indirmek için uygulamanın görsellerinde işaretli olarak gözüken sağ üstteki kutuya tıklamanız gerekiyor. Sonrasında rootlama işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sade ve basit bir arayüze sahip olan uygulamayı Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uyarı: Rootlanan Android cihazları garanti kapsamından çıkmaktadır. Yani cihazınızın garantisi devam ediyorsa rootlamak istediğinize emin olmanız gerekiyor. Rootlama işleminen sonra cihazınızın garantisi sonra ermektedir.

YORUMLAR