Kingdom Rush Origins 1.0.0 (Android)

Kingdom Rush Origins

Kingdom Rush Origins
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Rush Origins Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Kingdom Rush Origins türünün en başarılı örnekleri arasında yer alan kaliteli bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Kingdom Rush Origins, ünlü Kingdom Rush serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Kingdom Rush Origins kule savunma - tower defence türünün temel özelliklerini korumanın yanında bu türe güzel yenilikler de katıyor. Kingdom Rush Origins'da ilk oyunun daha öncesinde geçen bir hikayeye tanık oluyoruz. Daha Vez'nan elindeki güç mücevherini kullanarak krallığı tehdit etmeden önce geçen olaylarda krallığımızı kurtarmak için savunma kulelerimizi ve büyülü güçlerimizi kullanıyoruz ve topraklarımızı koruyoruz.

Kingdom Rush Origins'de krallığımızı bize akın akın saldıran deniz canavarlarına, şeytani büyücülere ve farklı yaratıklara karşı korurken birçok farklı savunma kulesi, büyü kullanabiliyoruz ve özel kahramanların güçlerinden yararlanabiliyoruz. Elfleri kontrol edebildiğimiz oyunda elflere özgü yeni kuleler ve askerler bizi beklemekte. Okçular ve piyadeler gibi standart askerlerin yanında büyücüleri ve druidleri kontrol edebilmekteyiz. Kingdom Rush Origins'de bizi 8 yeni özel kule yükseltmesi de beklemekte. 

Kingdom Rush Origins'da haritadaki öğelerle etkileşime geçerek bu öğeleri avantajımıza kullanabiliyoruz. Zorlu bölüm sonu canavarı savaşlarının bizi beklediği oyun bolca eğlence sunmayı başarıyor.

YORUMLAR