Kingdom Slayer

Kingdom Slayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdom Slayer, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kingdom Slayer, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Benzersiz savaşların gerçekleştiği oyunda kahraman olmaya çalışıyorsunuz.

Gerçek zamanlı savaşların gerçekleştiği bir oyun olan Kingdom Slayer, kendi imparatorluğunuzu kurduğunuz bir oyundur. 3D binaların yer aldığı oyunda kendi köyünüzü kurabilir ve zaman içerisinde geliştirerek savunma kapasitenizi arttırabilirsiniz. Benzersiz kahramanların yer aldığı oyunda eşsiz yeteneklere sahip oluyor ve rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz. Güçlü silahların sahibi olabilir, kahramanlarınızı yükseltebilirsiniz. En güçlü ekibi toplayarak bölgenin hakimiyetinide sağlayabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak rakiplerle mücadele edebilir ve amanız savaşlara katılabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan Kingdom Slayer'da aynı zamanda stratejik taktikler geliştirmeniz de gerekiyor. Oyuna Facebook ile giriş yaparak herhangi bir cihaz üzerinden oyununuza devam edebilirsiniz.

Kingdom Slayer oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.