Kingdoms & Lords

Kingdoms & Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms & Lords, Gameloft tarafından geliştirilen krallık kurma ve yönetme oyunudur.

Kingdoms & Lords, Android akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz hem strateji hem de simülasyon öğelerini bir araya getiren bir oyundur. Ortaçağda geçen oyunda köyünüzün barış ve huzur ortamını tehdit eden Barbar kuvvetlerini püskürtmeye, kıta boyunca her bölgeyi ele geçirmeye çalışan güçlü Kral’a karşı koymaya hazır olun.

Krallıklar ve Lordlar oyununda köyünüze girmeye çalışan ve halkın huzurunu kaçıran Barbar kuvvetlerine karşı mücadele edecek, barış ve güven ortamını sağlayacaksınız. Bir yandan sıkı eğitimden geçerek savaşa hazır hale gelmiş ordunuzla Barbarları püskürtürken, diğer yandan da krallığınızı geliştireceksiniz.

Türkçe dil desteği de bulunan oyuna dilerseniz arkadaşlarınızı da davet edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Oyunun en dikkat çeken özelliği ise üretim aşamasının gerçek zamana dayanıyor olması. Para ve yiyecek kazanmak adına her gün ekinlerinizi ve hayvanlarınızı kontrol etmek durumunda ve topraklarınızı geliştirmek zorundasınız. Ayrıca binalarınızı yükseltebilir ve kapasitlerini artırabilirsiniz. Daha gelişmiş silahlarla ordunuzun gücüne güç katabilirsiniz.

Mobil platformdaki popüler strateji oyunlarının yapımcısı Gameloft tarafından geliştirilen Kingdoms & Lords, internet bağlantısına ihtiyaç duyan sıkılmadan oynayabileceğiniz mükemmel bir strateji oyunu.

YORUMLAR