KinScreen 2.2.4 (Android)

KinScreen

KinScreen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KinScreen mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ekran kilidi uygulamasıdır

KinScreen mobil cihazınızın ekran kilidinin aktifleşme sürecini ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak denetleyen bir ekran kilidi uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama olan KinScreen hangi telefonu kullanıyorsanız kullanın size telefonunuzu bir göz sensörüyle kontrol ediyormuşsunuz gibi bir kullanım deneyimi sunuyor. Hatırlanacağı üzere Samsung'la birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan göz sensörü özelliğiyle kullanıcılar ekrana baktıklarında Samsung telefonlar ekran kilidini aktifleştirmiyordu. KinScreen debuna benzer bir çözüm sunuyor; fakat fakrlı bir yol izliyor. 

KinScreen temel olarak göz hareketleriniz yerine cihazınızın hareketlerini algılıyor. Cihazınızı hareket ettirdiğinizde hareket sensörleri yardımıyla bu hareketiniz algılanıyor ve kilit ekranının devreye girmesi engelleniyor. Bu sayede telefonunuzdan haritalara veya görsellere göz atarken ekran kilidinin sinir bozucu bir şekilde devreye girmesini engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca hareket sensörlerinin hassasiyetini belirleyebilir ve ince ayarlar da yapabilirsiniz.

YORUMLAR