KK Launcher

KK Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KK Launcher uygulaması sayesinde Android cihazınızı bambaşka bir işleyiş ve görünüme sahip kılabiliyorsunuz.

KK Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların çok kolay bir şekilde mobil cihazlarının görünüm ve işleyişini değiştirebilmelerine olanak tanıyan ücretsiz launcher uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolayca ayarlanabilir yapısı hem de geniş seçenekleri sayesinde bambaşka bir Android deneyimini mümkün hale getirdiğini de eklemek gerekiyor.

Uygulamanın en dikkat çekenm yanı, hem Android KitKat hem de Lollipop görünümünü sağlayabilmesi. Böylelikle istediğiniz görünüm ve kullanıma sahip bir Android cihaza sahip olabiliyorsunuz. Farklı Android sürümlerinden alınan özellikleri tek bir launcher içerisinde sunabildiği için eskisine göre daha gelişmiş bir kullanım olanağı yakalamanız da mümkün.

Kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilecek pek çok farklı el hareketini de destekleyen launcher, bu sayede uzun zaman alan işlemlerin hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesine izin veriyor. Çeşitli bölgelerde şeffaflıklar, açılır menülerin düzenlenmesi, widgetlar, ana ekran uygulamaları gibi onlarca farklı konuda da sunduğu destek sayesinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Diğer launcher uygulamaları için hazırlanmış olan temalar ve ikon paketlerini de destekleyen KK Launcher, böylece görünümü daha da özelleştirmenizi sağlayabiliyor. Bu paketler sayesinde uygulamanın kendi kabiliyetinin de ötesinde bir Android cihaz tasarımına sahip olabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen ve performans sıkıntısı bulunmayan uygulama, ayarları saklayabilmek için kullanabileceğiniz yedekleme ve geri yükleme seçeneklerine de sahip. Eğer eski launcher uygulamalarından sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.