Knit Fingers Simulator 2

Knit Fingers Simulator 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knit Fingers Simulator 2, Android cihazlarımızda oynayabileceğimiz bir örgü örme oyunu.

Knit Fingers Simulator 2, Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere geliştirilmiş bir örgü örme oyunu. Kulağa ilginç geliyor değil mi? Oyunun kendisi de en az konusu kadar ilginç. Oyunda karşımıza şişler ve tasarımımıza uygun kullanabileceğimiz renkli ipler geliyor. İstediğimizi seçerek örme işlemine başlayabiliyoruz.

Oyunda farklı modlar mevcut. Dünyanın en uzun atkısını örme veya en kısa sürede atkı örme gibi rekorlara imza atma şansına sahibiz. Knit Fingers Simulator 2'de örgü örebilmek için parmaklarımızı hareket ettirmemiz yeterli oluyor. Tabii ki çok hızlı olmamız ve asla hata yapmamamız gerekiyor. Her ne kadar tabletler üzerinde oynanmak için de tasarlanmış olsa da akıllı telefonlarda oynamak çok daha pratik ve kolay.

Oyunda oluşturmuş olduğumuz atkıları ve örgüleri farklı sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabiliyoruz. İlginç bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz fakat ciddi oyunlardan hoşlanıyorsanız Knit Fingers Sİmulator 2 beklentileriniz altında kalabilir.

YORUMLAR