KPSS Soru Canavarı

KPSS Soru Canavarı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KPSS Soru Canavarı uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca KPSS derslerine ve sorularına ulaşabiliyorsunuz.

KPSS Soru Canavarı uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz ve işe yarar KPSS uygulamaları arasında yer alıyor. Hem çok sayıda ve çeşitli içerik barındırması, hem de kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde göz atmak isteyebileceğiniz uygulamalardan birisi olacağını düşünüyorum. Fakat maalesef internet bağlantısı olmadan çalışma özelliği bulunmuyor ve bu nedenle offline olarak KPSS derslerinize çalışmak biraz zor olabiliyor.

Uygulamanın içerisinde KPSS'de çıkan tüm ders konularına dair önceki senelerde yer alan sorular mevcut ve böylece istediğiniz senenin sorularını çözebiliyor, dilerseniz yayınlanmış başka firmaların deneme testlerine de ulaşabiliyorsunuz. Böylelikle sınavdan önce gerekli hazırlıkları da yapabiliyorsunuz. Sınava kaç gün ve saat kaldığını da yine uygulama içerisindeki sayaç vasıtasıyla öğrenmek mümkün.

Üreticinin KPSS'ye girecek olanlara özel olarak hazırladığı diğer uygulamalara erişebilme şansı da yine KPSS Soru Canavarı içerisinde var. Diğer temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Soru ekleme şansı
  • KPSS sözlüğü
  • Haritalar
  • Çıkmış sorular
  • Ders notları

Eğer KPSS'ye hazırlanıyor ve kendinize yeterince geniş bir mobil kaynak arıyorsanız denemeden geçmeyin derim.

YORUMLAR