Kung Fury: Street Rage

Kung Fury: Street Rage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    132

  • Üretici

    Hello There AB

Kung Fury: Street Rage ücretsiz olarak oynayabileceğiniz başarılı bir mobil aksiyon oyunudur

Kung Fury: Street Rage, bir süre önce Kung Fury adıyla yayınlanan bağımsız filmin resmi mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Kung Fury: Street Rage, Kung Fury filminde konu alınan hikayeden esinlenen ve içerisinde bolca aksiyon içeren bir oyun. Hatırlanacağı üzere Kung Fury'de yalnız kurt olarak takılmayı seven bir polisin maceraları konu alınıyordu. Kahramanımız Kung Fu yeteneğinin yanında zamanda yolculuk yapabilme kabiliyetine de sahipti. Bu sayede kahramanımız Naziler'le savaşarak dünyayı kurtarmaktaydı. Kung Fury: Street Rage'de de düşmanımız yine aynı, oyunda Naziler'le bolca aksiyon dolu bir savaşa giriyoruz.

Kung Fury: Street Rage, Kung Fury'nin çok başarılı bir şekilde canlandırdığı 80'lerin retro atmosferini aynı başarıyla mobil cihazlarımızda yaşatabiliyor. Kung Fury: Street Rage tıpkı o dönemlerde atari salonlarında oynadığımız atari oyunlarının havasına sahip. Bu iş için o dönemlerde kullanılan CRT ekranların yüzeyindeki yansımaya benzeyen bir ekran filtresi oyuna yerleştirilmiş. Bu da oyuna kendine has bir yapı kazandırıyor.

Kung Fury: Street Rage'de temel amacımız sürekli üzerimize saldıran Naziler'i pataklamak ve en uzun süre hayatta kalarak en yüksek puanı yakalamak. Basit kontrollere sahip olan oyun güzel retro grafiklerle süslenmiş. Eğer geçmişe kısa bir yolculuk yapmak ve çocukluğunuzda oynadığınız atari oyunlarının sunduğu eğlenceyi tekrar yaşamak isterseniz Kung Fury: Street Rage'i tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR