KuuKla Ebeveyn Kontrol r1.0.41 (Android)

KuuKla Ebeveyn Kontrol

KuuKla Ebeveyn Kontrol
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

Türk bir firma tarafından geliştirilmiş olan Kuukla Ebeveyn Kontrol uygulaması, çok yeni bir uygulama olmasına rağmen çok başarılı olduğunu söylemek mümkün. Eğer çocuğunuz varsa, ya da telefon veya tabletinizi arada sırada yeğeniniz gibi bazı çocuklara oyun oynasınlar diye veriyorsanız, bu uygulamayı çok seveceksiniz.

Bu alanda çok fazla benzeri uygulama olmaması da Kuukla'yı daha değerli kılıyor. Uygulamanın temel amacı telefon veya tabletinizi çocuğunuz için güvenli bir oyun tabletine dönüştürmektir. Ona belli bir süreyle sadece sizin izin verdiğiniz uygulamaların görüneceği bir oyun aracı verebilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken şey, ilk indirdiğinizde mail adresinizi ve PIN kodunuzu belirlemek. Bu PIN kodunu unutmamanız çok önemli çünkü tabletinizi çocuk modundan çıkarmak için bu kodu kullanıyorsunuz. Ardından da ekranda sadece sizin seçtiğiniz uygulamaları belli bir süre ile gösterecek şekilde ayarlamanız yeterli.

Ayrıca uygulama ile çocuğunuzun tableti ya da telefonu hangi günler ve hangi saatlerde kullanabileceğini önceden kontrol altına alabilirsiniz. Süreli Kullanım ve Zaman Planı olmak üzere iki modu ile istediğiniz gibi uygulamanın kullanımını ayarlayabilirsiniz. Ardından da istediğiniz zaman PIN kodunuz ile çocuk modundan çıkabilirsiniz.

Çocuğu olanlar ya da sürekli çocuklarla uğraşmak zorunda olanlar için çok faydalı olan bu uygulamayı herkese tavsiye ederim.

YORUMLAR