KX Music Player 1.1.1 (Android)

KX Music Player

KX Music Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KX Music Player zengin özelliklere sahip bir müzik oynatma uygulamasıdır

KX Music Player zengin özellikleriyle kullanıcılara tercihlerine göre müzik dinleme imkanı veren bir mobil medya oynatıcı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir müzik çalar olan KX Music Player bir müzik oynatıcıdan bekleyeceğiniz birçok özelliği bir araya topluyor. KX Music Player ile Android cihazınızda veya SD kartınızda depoladığınız şarkıları kolayca tespit ederek oynatabiliyorsunuz. Uygulama sanatçı, albüm, şarkı, çalma listesi veya klasör tabanlı olarka şarkıları listeleyebilmekte. Bu şarkıları dilerseniz sırayla dilerseniz karışık bir şekilde oynatabiliyorsunuz. Ayrıca kendi çalma listelerinizi oluşturmanıza ve çalma listelerini sonradan düzenlemenize de imkan veriliyor.

KX Music Player müzik dinleme keyfinizi kişiselleştirebilmeniz için size ses kalitesini ayarlama seçenekleri sunuyor. Uygulamanın içerisinde yer alan ekolayzır bas ve tiz sesleri tercihlerinize göre yapılandırma imkanı veriyor. Ekolayzır için 17 farklı hazır kalıptan birini seçebilir veya ayarları kendiniz yapabilirsiniz. Eğer müzik dinlerken bass sesleri duymaktan keyif alıyorsanız uygulamanın bass güçlendirme özelliğini kullanabilirsiniz.

KX Music Player içerisinde çeşitli ses efektleri yer alıyor. Reverb, virtualizer gibi efektlerin yanında 3D surround efektleri uygulamayı ilginç bir müzik çalar yapıyor. KX Music Player çalınan şarkıları ve müzik oynatma tuşlarını kilit ekranında veya bildirim alanında gösterebiliyor.

YORUMLAR