L Launcher

L Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

L Launcher uygulamasıyla Android cihazlarınızın görünümünü dilediğiniz gibi değiştirin!

L Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde yeni bir launcher uygulaması kullanmak isteyenlerin deneyebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın en çok dikkat çeken yanı, oldukça kolay kullanılır yapısının yanında görselliğe de büyük bir önem vererek Android Lollipop sürümünün yüksek kalitesini yakalayabilmesi. Özellikle akıllı cihazına Lollipop güncellemesi gelmeyen kullanıcılar L Launcher’dan faydalanarak aynı görünüm ve kullanıma kavuşabiliyorlar.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, toplamda 100’den fazla özelleştirme olanağını kullanıcılara sunması ve böylelikle sistemin neredeyse her yanının istendiği gibi kullanılmasına olanak tanıması. Bunun yanında sahip olduğu onlarca farklı tema desteği sayesinde cihazınızın nasıl bir görünüme sahip olacağını da belirleyebiliyorsunuz. Bu temaların adedinin de devamlı olarak arttığını unutmamak gerekiyor.

Google Play’de varolan pek çok farklı ikon paketiyle uyumlu bir şekilde çalışabilen L Launcher, uygulamayla beraber gelen ikon setlerinden hoşlanmamanız halinde bunları ileri düzeyde özelleştirmenize imkan tanıyor. Tabii ki Android sistemin pek çok farklı noktasında menü seçeneklerinden tutun da ek yan çubuklara kadar onlarca alternatif sunabilen yapısıyla esnekliğin de üst düzeyde sağlanabildiğini belirtmek gerek.

Gerçekleştirmek istediğiniz ayarların herhangi bir şekilde soruna sebep olmasından endişe ediyorsanız, uygulamanın yedekleme ve geri yükleme seçenekleri de sizin için hazırlanmış diyebilirim. Böylelikle önemli değişikliklerden önce launcherınızın tüm ayarlarının kaydedildiğinden emin olabiliyor, bir sorun yaşadığınızda alınan bu yedeğe yeniden geri dönüş yapabiliyorsunuz.

Yeni ve hızlı kullanımlı bir launcher uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğini söyleyebilirim.