LAB Escape! 1.3 (Android)

LAB Escape!

1.3
LAB Escape!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LAB Escape!, bilim insanlarının elinden kaçan karakterinizi laboratuvarın dışına çıkarmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Bilim insanları çalışmalarına tüm hızlarıyla devam ederken birden ilginç bir gelişme yaşandı. Laboratuvarda kullandıkları denek kafesinden kaçmış ve dışarıya çıkmaya çalışıyor. Bu bilim insanları için hiç iyi bir  haber değil. Fakat kaçan denek için oldukça güzel bir durum. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz LAB Escape! oyunu ile birlikte bu karakteri kaçırmaya çalışıyorsunuz.

LAB Escape!, kötü niyetli bilim insanlarının elinden kaçmış olan karakterinizle birlikte kaçmanızı amaçlıyor. Bu kaçış esnasında ise sizi büyük bir macera bekliyor. Kötü niyetli canlılarla dolu olan bu laboratuvardan kaçmak hiç kolay değil. Yol boyunca sizi ve karakterinizi bekleyen birçok tehlike bulunmakta. Kaçış esnasında çok dikkatli ve hızlı olmalısınız. Eğer yavaşlarlarsanız bilim insanları karakterinizi yakalayıp kafese geri koyabilir. Bu yüzden bilim insanlarına asla yakalanmayın!

Kaçış esnasında karşınıza çıkacak olan paraları toplamanız gerekli. Topladığınız paralarla birlikte kendinizi iyileştirebilir ve engelleri daha kolay geçebilirsiniz. Yol boyunca karşınıza birçok para çıkacak. Bu paraların bazıları tuzakların üzerine konulmuş. Bu tuzaklara dikkat etmeniz ve yakalanmamanız lazım.

Renkli grafikleri ve eğlenceli müzikleri ile birlikte boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz LAB Escape! oyununu hemen şimdi indirin ve eğlenmeye başlayın!

YORUMLAR