Lada Street Racing

Lada Street Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lada Street Racing açık dünya tabanlı bir mobil yarış oyunudur

Lada Street Racing oyunculara sokaklarda özgürce turlayarak yarışabilme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Lada Street Racing'de Rusya'nın en büyük araba üreticisi olan Lada marka araçlardan birini kullanabiliyoruz ve bu araçlarla sokaklara çıkarak çekişmeli sokak yarışlarına katılabiliyoruz. Açık dünya tabanlı geniş bir şehir haritasına konuk olduğumuz oyunda kullandığımız araçların motorlarını modifiye etmemize ve onları geliştirmemize de imkan tanınıyor.

Lada Street Racing'i tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak da oynayabilirsiniz. Oyunun açık dünyasında diğer oyuncularla birlikte yer almaktasınız. Bu sayede arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla yollar üzerinde karşılaşabilir ve kimin daha hızlı olduğunu bir arada yarışarak belirleyebilirsiniz.

Lada Street Racing'in çok yüksek grafik kalitesine sahip olmadığını belirtmekte fayda var. Oyunda daha çok düşük donanıma sahip mobil cihazlarda da çalışabilmesi göz önünde tutularak geliştirilmiş. Eğer görsel kaliteye çok önem vermiyorsanız ve yarışma heyecanını yaşamak istiyorsanız Lada Street Racing'i deneyebilirsiniz.